Το πέμπτο φετινό διπλό της

Category: Lordos Published: 09 July 2017
Written by Fotis matzaris

Καλημέρα σε όλους σας! Το over 2.5 goals της Χάμαρμπι με την Έρεμπρο βγήκε πολύ εύκολα, δεν συνέβη όμως το ίδιο με το αντίστοιχο της Χάκεν με την Μάλμε που από το 19ο λεπτό παρέμεινε στο 0-1. Η Σκανδιαβική μας σημερινή δυάδα είναι η παρακάτω:

Kalmar - AIK

Στην συγκεκριμένεη αναμέτρηση θα πάω με την φανέλα, το όνομα και την καλύτερη ομάδα που είναι η ΑΙΚ. Έχει ευκαιρία να πάρει το τρίποντο και να σκαρφαλώσει στην πρώτη τριάδα. Το πέμπτο φετινό διπλό της θέλει να πάρει σήμερα το απόγευμα η ΑΙΚ, στο 1.90 της Betshop.gr/">Betshop.....2

Stroemsgodset - Kristiansund

Εδώ νομίζω πως θα έχουμε γκολ. Μην ξεχνάμε πως η Κρίστιανσουντ είναι η ομάδα που στα δύο τελευταία της ματς έχει νικήσει με 4-1 εκτός έδρας την Στάμπαεκ και ήρθε 3-3 εντός έδρας με την Ρόζενμπορκ, αν και έχανε με 2-0 δεχόμενη το γκολ της ισοφάρισης στο τελευταίο λεπτό. Το over 2.5 goals είναι στον stoiximan.gr/">stoiximan,,,,,,2