Category: Lordos Published: 07 August 2018
Written by Fotis matzaris

Καλημέρα σε όλους σας! Οι πρώτες μάχες για τα προκριματικά του Τσάμμπιονς Λιγκ είναι γεγονός, διοργάνωση από την οποία όμως δεν θα κρατήσουμε κάτι. Σήμερα το βράδυ όμως έχουμε αγωνιστική δράση στην Αγγλία, από την οποία προέρχεται και η σημερινή μας καλοπληρωμένη πρόταση.

Middlesbrough - Sheffield United

Εκεί που φαινόταν πως θα γνώριζε την ήττα στην πρεμιέρα στο εκτός έδρας ματς της με την Μίλγουολο, η Μίντλεσμπρο, αν και έχανε με 2-0, με δύο γκολ στο 87ο λεπτο και στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε! Σήμερα στο πρώτο εντός έδρας της ματς η ομάδα του πουλέν μας του Πιούλις, υποδέχεται την Σέφιλντ Γιουνάτεντ, που στην πρεμιέρα έχασε με 2-1 εντός έδρας απο την Σουόνσι. Η Μίντλεσμπρο ξεκίνησε την φετινή χρονιά με μεγάλες προσδοκίεςκαι γνωρίζει πως μέσα στο Ρίβερσαιντ ματς σαν και το σημερινό επιβάλλεται να τα παίρνε. Η πρώτη νίκη της χρονιάς νομίζω πως θα έρθει σήμερα στις 23.30 στο 2.35 της Betshop........1

Hungerford Town - Wealdstone

Μεταφέρομαστε στις μικρές κατηγορίες της Νάτιοναλ Λιγκ, εκεί όπου έχουμε μία αναμέτρηση ανάμεσα σε ομάδες που στην πρεμιέρα τους πρόσφεραν πλούσιο θέαμα. Η μεν Χάγκερφορντ έχασε με 3-2 εκτός έδρας από την Σεντ Άλμπανς, ενώ η δε Γουίλντστοουν νίκησε 4-1 εντός έδρας την Γούεστον. Πιθανότατο το ενδεχόμενο να σκοράρουν αμφότερες, από εκεί και πέρα θα περιμένουμε να σημειωθεί ένα γκολ παραπάνω, ώστε να πληρωθούμε το over 2.5 goals, στο 1.78 της Vistabet........Over 2.5 goals