Η πρώτη εντός έδρας νίκη της

Category: Lordos Published: 20 October 2020
Written by Fotis matzaris

Καλημέρα σε όλους σας! Την Κυριακή δυστυχώς πέσαμε θύματα του απίστευτου 3-3 της Τότεναμ με την Γουέστ Χαμ στην τελευταία φάση του ματς και έτσι η βασική μας δυάδα, δεν επιβεβαιώθηκε. Αυτά όμως έχει το στοίχημα, αφού παιχνίδια του 3-0 στο 16ο λεπτό, μέχρι να σφυρίξει ο διατητής την λήξη δεν είσαι ποτέ σίγουρος για την έκβαση τους. Σήμερα μπορεί να υπάρχει η πρεμιέρα των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, όμως έχουμε πλήρης αγωνιστική δράση στις μικρές κατηγορίες της Αγγλία, από τις οποίες προέρχονται και οι τελικές επιλογές μας!

Cheltenham - Scunthorpe

Ξεπέρασε την εντός έδρας ήττα της με 3-1 από την Γκρίσμπι, με διπλό 2-0 απέναντι στην Σάουθεντ, η Τσέλτεναμ. Νίκη που την έφερε στην 3η θέση, στο -1 από την κορυφή. Σήμερα το βράδυ υποδέχεται την αδύναμη Σκάνθορπ και έχει απέναντι τη, τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο για την νίκη. Το εντός έδρας τρίποντο της Τσέλτεναμ είναι στο 1.63 της Interwetten.....1

Nottingham - Rotherham

Το ντεμπούτο του Χιούτον στον πάγκο της Νότιγχαμ συνοδεύτηκε με μεγάλο διπλό στο Μπλάκμπερν, με γκολ στο 90ο λεπτό. Η Νότγχαμ θέλει σήμερα να διπλασιάσει τις νίκες της, παιζόντας στην έδρα της, με ένα αντίπαλο που είναι αν μη τι άλλο στα μέτρα της. Η πρώτη εντός έδρας νίκη της Νότιγχαμ κοστολογείται στο 1.88 της Betshop και νομίζω πως εύκολα ή δύσκολα θα επιβεβαιωθεί.....1

Salford - Southend

Το ντεμπούτο του μεγάλου Πολ Σκόουλς στον πάγκο της Σάλφορντ, συνοδεύτηκε με εκτός έδρας ήττα 1-0 από την Πορτ Βέιλ. Σήμερα όμως το βράδυ έχει την ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες, αφού αντίπαλος της, είναι η ουραγός και η μέχρι στιγμής πιο αδύναμη ομάδα της κατηγορίας, η Σάουθεντ. Με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο, πιστεύω πως η Σάλφορντ θα κάνει αυτό που πρπεπει και θα πληρώσει το 1.70 της Vistabet.......1

Wealdstone - Chesterfield

Εξ αναβολής αναμέτρηση για την Νάσιοναλ Λιγκ, ανάμεσα σε δύο ομάδες που σκοράορυν και δέχονται γκολ με την ίδια χαρακτηριστική ευκολία. Τα πολλά γκολ θα είναι η τελική μας επιλογή και το over 2.5 goals, στο 1.68 της Stoiximan......Over 2.5 goals